Odensevej 103 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Marslev - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Marslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Marslev er to af de seneste boliger på markedet villaen på Odensevej 103 og villaen på Engbjergvej 2.

Villaen på Odensevej 103 tilbyder et generøst boligareal på 262 m², fordelt på 8 værelser. Med en imponerende grund på 5.426 m² giver denne ejendom rigelig plads til udendørs aktiviteter. Den er aktuelt udbudt til en pris på 5.295.000 kr.

Alternativt er villaen på Engbjergvej 2 også en attraktiv mulighed. Denne bolig byder på 193 m² samt 5 værelser og ligger på en enorm grund på 19.567 m². Prisen er sat til 2.195.000 kr., hvilket gør det til et mere prisvenligt valg.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga